Kadooğlu Yağ’a Bir Ödülde Gaziantep Sanayi Odasından

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadooğlu Yağ ödüllendirildi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı törende Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu’na ödülünü verdi.

Gerçekleştirdiği yatırımlar, üretim ve istihdamın yanı sıra ihracatıyla da Türkiye ekonomisine önemli katma değerler sağlayan Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketler her geçen gün yatırımlarıyla büyürken gerçekleştirdikleri faaliyetlerinden dolayı da ödüllendiriliyor. Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreninde Kadooğlu Yağ’da ödüllendirildi. Düzenlenen törende Kadooğlu Yağ’ın ödülünü Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Kadooğlu CEO’su Celal Kadooğlu’na verdi.

Bütün zorluklara rağmen ürettik, istihdam sağladık ve ihracatımızı arttırdık

Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreninde böyle bir ödül almanın kendilerine büyük bir motivasyon sağladığını ifade eden Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu 2020 yılının tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de zorlu geçtiğini buna rağmen yeni yatırımlar gerçekleştirerek istihdamı arttırdıklarını, kesintisiz üretim için yoğun bir şekilde ihracata yöneldiklerini, iç ve dış pazarlardaki paylarını arttırarak ülke ekonomisine birçok anlamda önemli katkılar sağladıklarını ifade ederek Gaziantep’in Yıldızları Ödül Törenini organize eden Gaziantep Sanayi Odası yönetim kuruluna ve emeği geçenlere teşekkür etti.  

Sektörümüze yönelik yatırımlarımız devam edecek

İç ve dış piyasaların aranan markası haline gelen ve her geçen gün yağ sektöründeki pazar payını arttıran Kadooğlu Yağ Sanayi’nin önümüzdeki süreçte de gerçekleştireceği yeni yatırımlarla ülke ekonomisine önemli katma değer oluşturacağını ifade eden Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu “Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizden Kadooğlu Yağ, Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreninde ödüllendirilmiştir. Bu ödül motivasyonumuzu attırmıştır. Markalarımızın gelişmesi ve ülke ekonomisine katma değer oluşturması için yatırımlarımız devam edecektir. Kadooğlu Yağ olarak güçlü ve dinamik ekibimizle her gün aynı özenle ürettiğimiz Ayçiçek, mısır, pamuk ve margarın yağlarımızı; Kadoo, Bizce, Brinto, Mayra, ve Azime markalarımızla 55’in üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz. Şirketimiz aynı zamanda iç piyasada 5 bölge müdürlüğü ve yaygın distribütörlük ağı ile Türkiye’nin dört köşesinde hizmet vermektedir. Rekabet gücümüzü her geçen yıl yatırımlarımızla arttırıyoruz. 2021 yılında son rafineri tesisimizi devreye alarak rafineri kapasitemizi 900 ton/gün’e, dolum kapasitemizi ise en son gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla 1.500ton/gün’e çıkarttık. ”dedi.