Celal KADOOĞLU
CEO

BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYORUZ

Hayallerimizle birlikte çıktığımız yolda Kadooğlu Holding bünyesinde akaryakıttan gıdaya, yenilenebilir enerjiden gayrimenkul alanındaki yatırımlarımıza kadar, birçok farklı alanda sürekli gelişme ve geliştirme heyecanı ile değerli iş ortaklarımız ile beraber büyümeye devam ediyoruz.

Tüm bu süreçte Kadooğlu Yağ’ın başarılı markaları; Kadoo, Bizce, Brinto, Azime, Mayra, Elianto ve Mutfakların Şefi için hız kesmeden gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında tercih edilen markalar arasında yer almaya devam ediyoruz. Ürün ve hizmet yaygınlığımızı arttırmak amacı ile bayi ağımızı ve satış kanallarımızı her geçen gün genişletiyoruz.

Dış Pazar ve İç Piyasa Hedeflerimiz

Hedefimiz, Türkiye iç piyasasında pazar payımızı ve bilinirliğimizi her geçen gün arttırırken, dış pazarda ise markalarımızla ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Dünyanın 75’den fazla ülkesinde tüketicilerimizle buluşan Kadooğlu Yağ markaları her geçen gün bilinirliğini daha geniş bir çoğrafyaya yaymaktır.
Halihazırda Avrupa, Uzakdoğu, Afrika ve Ortadoğu gibi gelişmiş pazarlarla yapmış olduğumuz işbirlikleri yeni ihracat pazarları açarken bizim için bir sonraki ülkeye referans olmaktadır.

Pazarlama ve Marka Stratejilerimiz

Uluslararası pazarlarda büyürken her iki pazarda da bayilerimize doğru fiyatla kaliteli ürünler sunmaya devam etmekteyiz. Bayilerimiz ile kurduğumuz güçlü aile bağları bizi başarıdan başarıya taşımaktadır. Ekip arkadaşlarımız bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadırlar. Bu sinerji sayesinde hem bayilerimiz hem de tüketicilerimiz bizi ailelerinden biri gibi görmektedirler.

Büyümeye Devam…

Yatırımlarımız ve dünya standartlarındaki üretim tesislerimiz ile ihtiyaçlar doğrultusunda bir pazarlama ve dağıtım ağımızın olması bayilerimize bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunun için de doğru zamanda hızlı ama emin adımlarla yatırımlarımıza devam edeceğiz. İş ortaklarımızla beraber, bizi bir araya getiren inanç ve başarıyla her geçen gün daha da ilerleyeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla.