Kadooğlu Yağ İhracatın Yıldızı

Sektörel liderliğini sürdüren Kadooğlu Yağ 2022 yılı içerisinde birçok kurum ve kuruluş tarafından ödüllendirilirken 2022’nin bitmesine sayılı günler kala GAİB tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde İhracatın Yıldızı Ödülü’nün sahibi oldu.

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB) tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni GAİB hizmet binasında gerçekleştirildi. Yoğun katılımın sağlandığı ödül töreninde en fazla ihracat yapan firmalar ödüllendirilirken Kadooğlu Yağ’da gerçekleştirdiği yüksek ihracatlar nedeniyle bir kez daha İhracatın Yıldızı ödülüne layık görüldü. Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, Gaziantep Milletvekilleri, oda ve borsa başkanları ve STK temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda sanayici ve iş adamının katıldığı törende Kadooğlu Yağ Genel Müdür Yardımcısı Azime Kadooğlu Akbulut ödülünü Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’den aldı. Alınan ödülün bir tesadüf olmadığını ifade eden Kadooğlu Yağ Genel Müdür Yardımcısı Azime Kadooğlu Akbulut sonucun bir ekip uyumuyla azimli ve kararlı bir çalışma sonucu elde edildiğine dikkat çekti.

55’i Aşkın Ülke Mutfağında Kadooğlu Yağ Var

55’in üzerinde ülke mutfağında Kadooğlu Yağ markalarının kullanıldığına dikkat çeken Kadooğlu Yağ Genel Müdür Yardımcısı Azime Kadooğlu Akbulut “Kadooğlu Yağ olarak güçlü ve dinamik ekibimizle her gün aynı özenle ürettiğimiz ayçiçek, mısır, pamuk ve margarin yağlarımızı; Kadoo, Bizce, Brinto, Mayra, Azime ve Elianto markalarımızla 55’in üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz. Şirketimiz aynı zamanda 5 bölge müdürlüğü ve yaygın distribütörlük ağı ile Türkiye’nin dört köşesinde hizmet veriyor. Tesislerimize yaptığımız yatırımlarla rekabet gücümüzü sürekli artırıyoruz. 2021 yılında yeni rafineri tesisimizi devreye alarak rafineri kapasitemizi 900 ton/gün’e çıkardık. Dolum kapasitemiz ise 1.550ton/gün’e ulaştı ”dedi.